cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja

Przetestuj Nasz generator cv

Z naszego kreatora cv korzysta coraz więcej użytkowników dlatego też w odpowiedzi na Wasze maile przygotowaliśmy specjalny test naszego kreatora CV. Przypominamy że do skorzystania z naszego generatora cv muszą Państwo posiadać odpowiednie wtyczki Adobe Reader w swojej przeglądarce. Jeżeli poniższy test się nie uda muszą Państwo zainstalować odpowiednie wtyczki, które można pobrać za darmo w sieci. Problem w generowaniu cv może być rozwiązany również poprzez zmianę przeglądarki internetowe lub poprzez aktualizację przeglądarki z której obecnie się korzystacie.

W ramach testu proszę wprowadzić swoje imię i nazwisko, a następnie kliknąć Generuj







Jeżeli pokaże się komunikat jak na rysunku poniżej znaczy że wszystko jest OK



Z kolei jeżeli wyświetli Ci się komunikat jak na rysunku poniżej (lub podobny) musisz zainstalować najnowszą wtyczkę Adobe Reader przed wygenerowaniem swojego cv



Jeżeli dalej masz problem z wygenerowaniem cv pisz na adres goodcveu@gmail.com


Rozwój naszego kreatora CV
Nasz kreator CV cały czas się rozwija i twoje wskazówki bardzo pomagają Nam w tym, aby stał się on coraz lepszy. Jeżeli masz jakieś uwagi lub nowe pomysły to pisz na nasz adres pocztowy goodcveu@gmail.com. Za wszystkie uwagi i wskazówki bardzo dziękujemy i mamy nadzieję że nasz kreator cv z dnia na dzień będzie coraz lepszy i przychylniejszy użytkownikom.