cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Najdziwniejsze CV
Nowi Kandydaci do pracy coraz częściej starają się przygotować jak najbardziej oryginalne CV i coraz częściej próbują je dość nietypowo przedstawić potencjalnemu pracodawcy. Młodzi ludzi w dzisiejszych czasach już nie tylko wywieszają swoje Curriculum Vitae w formacie banera gdzieś w widocznym miejscu w mieście. Obecnie kandydaci coraz częściej nagrywają o sobie piosenki, ciekawe filmiki lub też przygotowują CV w formacie puzzli. W takiej sytuacji trzeba sobie odpowiedzieć na proste pytanie, czy taka forma prezentacji swojej osoby jest skuteczna i czy przybliża Nas do określonego celu, czy też oddala.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Czy pracodawca sprawdza Nas w sieci
Według najnowszych danych, aż 22% menadżerów, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją, szuka w popularnych serwisach społecznościowych ciekawych informacji na temat osób, które starają się w ich firmie pozyskać pracę. Osoby te porównują między innymi dane zawarte w CV z danymi, które są umieszczane w serwisach społecznościowych. Według tych samych badań, aż 34% menadżerów, którzy przeglądają profile kandydatów przyznaje że odrzuca podania o pracę ponieważ treści kandydata zawarte w portalach społecznościowych im nie odpowiadają. W takiej sytuacji musimy dwa razy zastanowić się co umieszczamy w sieci.