cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Tradycyjne CV odchodzi do lamusa
Tradycyjne szablony cv w dzisiejszych czasach nie cieszą się tak dużą popularnością jak kiedyś. Współcześnie kandydaci do pracy bardzo często przychodzą na rozmowy kwalifikacyjne z własnymi prezentacjami w Power Poincie. W ostatnich latach rynek pracy w Polsce i za granicą przeszedł prawdziwą rewolucję i dzisiaj nie wystarcza nam już tradycyjne cv, aby dostać pracę musimy zdecydowanie bardziej się postarać i pokazać, że na danej posadzie naprawdę nam zależy. Oryginalne cv nie zawsze jest mile widziane i na niektóre stanowiska lepiej przesyłać tradycyjne listy motywacyjne i zwykłe Curriculum Vitae.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Prawidłowo umotywowany list motywacyjny
List motywacyjny jest przeważnie czytany zaraz po naszym CV, ale pomimo tego również odgrywa bardzo ważną rolę i ten dokument także powinien być przez nas staranie przygotowany. Oczywiście nawet najlepiej przygotowany list motywacyjny nie może zagwarantować nam zdobycie pracy, ale już nieprawidłowo napisany list motywacyjny może przekreślić nasze szanse na zdobycie nowej pracy. List motywacyjny podobnie zresztą jaki i samo cv nie powinno objętościowo przekraczać jednej strony. Pisząc list motywacyjny nie możemy również zapominać co tak naprawdę piszemy - najprościej mówiąc dokument ten ma dotyczyć naszej motywacji.