cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Dobre rady przy własnoręcznym pisaniu cv
Napisanie dobrego życiorysu tak naprawdę nie jest zadaniem tak trudnym jak to się wydaje na pierwszy rzut oka. Jeżeli jednak nasze cv ma osiągnąć swój cel powinnyśmy poświęcić mu jednak trochę swojego czasu, a na pewno nasz wysiłek zostanie zauważony i nagrodzony. Jeżeli nie mamy żadnych zdolności twórczych to zawsze możemy skorzystać z naszego generatora cv. Najważniejsze w własnoręcznym tworzeniu cv jest zadbanie o to, aby czytało się one z dużą łatwością. Aby to osiągnąć musimy napisać Curriculum Vitae językiem prostym i koniecznie należy stosować krótkie zdania.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Złote rady przy pisaniu CV
Przy pisaniu cv powinnyśmy unikać konstruowania długich zdań. Jak mówią specjaliści długie zdania są bardzo skomplikowane, z kolei krótkie zdania można bardzo szybko przebiegać wzrokiem. W pisaniu CV musimy unikać błędów. Wystarczy jeden niewielki błąd i już nasze cv może trafić do szuflady. Z błędami ortograficznymi na cv pracodawca może pomyśleć, że nie potrafimy dobrze pisać, jesteśmy leniwi lub po prostu nie dbamy o szczegóły. Jeżeli zaliczamy się do tej grupy co popełnia błędy ortograficzne to najlepiej przed wysłaniem tego dokumentu oddać go komuś do sprawdzenia lub skorzystać z specjalnych aplikacji komputerowych.