cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Jaka szata graficzna CV
Nasz życiorys nie powinien przekraczać dwóch stron papieru i to tylko wtedy gdy możemy pochwalić się naprawdę bardzo długim stażem zawodowym. Najlepiej oczywiście jeżeli nasze CV zmieści się po prostu na jednej stronie A4. Tak naprawdę największe znaczenie w naszym Curriculum Vitae ma sama treść, ale musimy zdawać sobie sprawę z tego że liczy się wszystko i wygląd również ma kolosalne znaczenie. Układ graficzny powinien służyć wyłącznie czytelności naszego CV i ma ono przyciągać uwagę. Nasze szablony cv właśnie to mogą Ci zagwarantować.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Dobre CV pod rozmowę rekrutacyjną
Bardzo często nasze CV wykorzystywane jest głównie po to, aby zrobiło dobry grunt pod rozmowę kwalifikacyjną. W naszym interesie leży zamieszczanie w życiorysie wyłącznie tych pozytywnych informacji. Wad staramy się unikać, aby nie dawać powodu naszemu rozmówcy do rozmyślania nad nimi. Złe informacje nie powinny znaleźć się w naszym CV. Mogą one wyjść dopiero w rozmowie kwalifikacyjnej, wówczas zawsze będziemy mogli się wytłumaczyć i obronić przed nimi. Pamiętajmy wszystko co napiszemy w CV musi być prawdziwe i wszystko musi być możliwe do sprawdzenia.