cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Co musimy wiedzieć przed napisaniem CV
Jeżeli jeszcze nigdy w życiu nie pisałeś życiorysu to powinnyśmy zastanowić się poważnie co tak naprawdę chcemy i powinnyśmy w nim umieścić, a co warto pominąć. Jeżeli podczas studiów braliśmy udział w ciekawych projektach to oczywiście warto wspomnieć o tym w swoim Curriculum Vitae. W naszym CV powinny znajdować się również informacje o odbytych praktykach i stażach z dokładnym opisaniem ile one trwały i jakie były nasze obowiązki. W cv warto również wspomnieć o tym jakie mamy pozazawodowe pasje i czy je w dalszym ciągu realizujemy.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Zdjęcie w CV
Obecnie są różne teorie dotyczące zamieszczania w cvswojego zdjęcia. Wiele osób uważa, że lepiej go nie zamieszczać, gdyż w ten sposób unika się dyskryminacji dotyczącej naszego wyglądu. Zdecydowana większość osób jednak w swoim Curriculum Vitae umieszcza zdjęcie swojej sylwetki nawet jak nie prezentuje się na niej najlepiej. Musimy pamiętać że prawidłowo wykonane zdjęcie fotograficzne może pomóc nam w procesie rekrutacyjnym. Dobre i oryginalne zdjęcie zawsze zostanie lepiej zapamiętane przez potencjonalnego pracodawcę.