cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Nie zapomnij o tym w swoim cv
Nasze CV nie będzie spełniało swojej roli jeżeli nie umieścimy w nim odpowiedniej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Musimy zawsze pamiętać o tej klauzuli jeżeli tworzymy nowe cv. Bez niej pracodawca nie będzie mógł nawet do Nas zadzwonić na podany w cv numer telefonu. W naszym kreatorze cv na szczęście do każdego generowanego szablonu cv klauzura ta dodawana jest automatycznie dzięki czemu zawsze mamy pewność że jeżeli nasz dokument spodoba się pracodawcy to on bez żadnego większego problemu będzie mógł się z nami skontaktować.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Co to jest list motywacyjny
List motywacyjny to tak naprawdę rozwinięcie naszego życiorysu zawodowego. List motywacyjny ma za zadanie jak najlepiej zaprezentować Nas i sprawić że to właśnie nas pracodawca będzie chciał zatrudnić. List motywacyjny nie tylko pokazuje przyszłemu pracodawcy nasze najmocniejsze strony, ale daje mu również wyraźny znak, że naprawdę jesteśmy zainteresowani daną posadą. W liście motywacyjnym musimy napisać dlaczego aplikujemy na daną posadę i dlaczego to właśnie my powinnyśmy dostać to stanowisko. Z naszego listu motywacyjnego powinno również wynikać, że znamy firmę do której aplikujemy, lub przynajmniej wiemy czym ona się zajmuje.