cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja

Cv wzory bez polskich znaków ???

Wielu użytkowników naszego internetowego kreatora, ma problem ponieważ nie wyświetlają im się polskie znaki. Przypominamy że w goodcv.eu tworzą Państwo cv wzory w formacie PDF, dlatego też cv należy otwierać w programie do PDF-ów (np. Adobe Reader). Jeżeli chcemy pliki PDF otwierać bezpośrednio na przeglądarce internetowej należy doinstalować odpowiednie wtyczki Adobe Reader.

Jeżeli będziemy generować cv bez odpowiednich wtyczek Adobe Reader, wyświetli nam się komunikat "Ten dokument PDF może nie wyświetlać się poprawnie". Wówczas należy zapisać nasze cv na dysku twardym i otworzyć je w programie Adobe Reader. Pomimo tego, że na naszej przeglądarce internetowej polskie znaki nie były wyświetlane, to po zapisaniu cv i otwarciu go w programie Adobe Reader wszystkie polskie znaki będą wyświetlać się już poprawnie.

cv po polsku

Adobe Reader jest w chwili obecnej najpopularniejszą darmową aplikacją do oglądania oraz drukowania dokumentów w formacie PDF. Program ten zawiera również specjalne wtyczki do otwierania plików PDF w przeglądarce internetowej Firefox i wielu innych przeglądarek internetowych. To właśnie dzięki tym wtyczkom wszystkie wzory cv generowane w goodcv.eu wyświetlać będą się prawidłowo.

Przeglądarka internetowa Chrom domyślnie używa specjalnej wbudowanej przeglądarki PDF, dzięki której może bez żadnych problemów otwierać pliki PDF. Po jej wyłączeniu przeglądarka Chrome do wyświetlania plików PDF wykorzystywać będzie program Adobe Acrobat lub Adobe Reader.