cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja

GoodCV.eu Pomoc – podpowiedzi jak korzystać z naszego portalu

Czy przed wysłaniem SMS można sprawdzić, czy moja przeglądarka prawidłowo wygeneruje CV

Tak. Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy specjalny moduł dzięki któremu mogą Państwo sprawdzić czy na ich komputerze będzie można wygenerować CV w formacie PDF. Aby dokonać testu kreatora proszę odwiedzić stronę: CV Test kreatora

Ile szablonów cv mogę wygenerować z jednego SMS

Każdy SMS to jeden kod i można wygenerować tylko jeden szablon cv, dlatego też przed wygenerowaniem swojego Curriculum Vitae powinnyśmy poważnie zastanowić się jaki szablon chcemy i oczywiście przejrzeć wszystkie dostępne wzory cv. Kod SMS jest jednorazowy dlatego musimy uważnie wprowadzić dane do formularza i nie zapomnieć o zdjęciu.

Po wygenerowaniu cv nie wyświetlają mi się polskie znaki ???

Jeżeli nie wyświetlają się Państwu polskie znaki proszę zapoznać się z podanym artykułem: Brak polskich znaków

Po wprowadzeniu kodu SMS moje cv nie wygenerowało się

Jeżeli po wysłaniu kodu SMS i wprowadzeniu go do naszego formularzu mają Państwo problem z wygenerowaniem szablonu cv proszę napisać na adres goodcveu@gmail.com. W wiadomości proszę podać którego dnia został wysłany SMS i oczywiście treść otrzymanego kodu. Nasz pracownik postara się Wam pomóc.

Czy będzie można wygenerować swoje cv w języku angielskim ?

Tak. Nasz portal GoodCV.eu co prawda w chwili obecnej umożliwia wygenerowanie swojego własnego cv jedynie w języku polskim, ale już niedługo będziemy mogli generować cv w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i francuskim. W przyszłości zamierzamy wprowadzać stopniowo kolejne języki, aby każdy mógł skorzystać z naszych darmowych szablonów cv w dowolnej wersji językowej.

Czy mogę wygenerować swoje CV bez zainstalowania aplikacji Adobe Reader ?

Nie. Do wygenerowania swojego cv w naszym kreatorze GoodCV.eu koniecznie musisz mieć zainstalowaną darmową przeglądarkę dokumentów – Adobe Reader. Program ten umożliwi nam przeglądanie dokumentów zapisanych w formacie PDF. Format ten jest w chwili obecnej obowiązującym standardem ISO 32000-1:2008, dzięki czemu mamy pewność że nasze cv zostanie odczytane przez potencjalnego pracodawcę w odpowiednim formacie.

Na portalu GoodCV.eu wyświetla mi się komunikat - You have Javascript set to disabled. This ticker runs with Javascript and will only be shown if you turn it on. Sie haben Javascript deaktiviert. Dieser Ticker wird nur vollständig angezeigt, wenn Sie Javascript aktivieren co on oznacza ?

Część naszego serwisu GoodCV.eu została napisana w języku skryptowym JavaScript. Powyższy komunikat informuje że skrypty JavaScript nie są prawidłowo interpretowane przez naszą przeglądarkę. Wyjściem z tej sytuacji może być skorzystanie z innej przeglądarki internetowej lub też aktualizacja obecnej przeglądarki do nowszej wersji. Przeglądarka Opera posiada również opcję wyłączania obsługi skryptów JavaScript, w tym przypadku musimy kliknąć w ”Opcje JavaScript” i włączyć operacje wykonywane przez JavaScript.

Mam problem z portalem GoodCV.eu, który nie został opisany w pomocy co zrobić ?

W takim przypadku mogą Państwo skorzystać z zakładki Kontakt i napisać do naszego pracownika korzystając z podanego tam adresu pocztowego. Proszę opisać dokładnie z czym mają Państwo problem a na pewno udzielimy odpowiedzi.