cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja

Przetestuj Nasz generator cv

Z naszego kreatora cv korzysta coraz więcej użytkowników dlatego też w odpowiedzi na Wasze maile przygotowaliśmy specjalny test naszego kreatora CV. Przypominamy że do skorzystania z naszego generatora cv muszą Państwo posiadać odpowiednie wtyczki Adobe Reader w swojej przeglądarce. Jeżeli poniższy test się nie uda muszą Państwo zainstalować odpowiednie wtyczki, które można pobrać za darmo w sieci. Problem w generowaniu cv może być rozwiązany również poprzez zmianę przeglądarki internetowe lub poprzez aktualizację przeglądarki z której obecnie się korzystacie.

W ramach testu proszę wprowadzić swoje imię i nazwisko, a następnie kliknąć GenerujJeżeli pokaże się komunikat jak na rysunku poniżej znaczy że wszystko jest OKZ kolei jeżeli wyświetli Ci się komunikat jak na rysunku poniżej (lub podobny) musisz zainstalować najnowszą wtyczkę Adobe Reader przed wygenerowaniem swojego cvJeżeli dalej masz problem z wygenerowaniem cv pisz na adres goodcveu@gmail.com


Rozwój naszego kreatora CV
Nasz kreator CV cały czas się rozwija i twoje wskazówki bardzo pomagają Nam w tym, aby stał się on coraz lepszy. Jeżeli masz jakieś uwagi lub nowe pomysły to pisz na nasz adres pocztowy goodcveu@gmail.com. Za wszystkie uwagi i wskazówki bardzo dziękujemy i mamy nadzieję że nasz kreator cv z dnia na dzień będzie coraz lepszy i przychylniejszy użytkownikom.