cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
CV kluczowe kilkanaście sekund
Jak wiadomo czas poświęcony na przeczytanie każdego CV przez rekrutera jest bardzo niewielki i w skrajnych przypadkach może trwać on nawet 30 sekund. Co musimy zrobić, aby mieć pewność że to właśnie nasze CV zostanie zauważone. Tak naprawdę wszystko zależy od pierwszego wrażenia, które robi przesłany przez Nas dokument. Bardzo ważnym czynnikiem jest stanowisko na które aplikujemy. Zawsze musimy pamiętać, że na niektóre oferty pracy popyt jest bardzo duży. Przy dużym popycie rekruterzy stosują bardzo ostrą selekcję już na samym początku. Między innymi dlatego nasze curriculum vitae musi już na pierwszy rzut oka się wyróżniać i przyciągać potencjalnego pracodawcę.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Na co w CV zwracają uwagę rekruterzy
Najważniejsza jest przede wszystkim przejrzystość naszego szablonu cv. Daty powinny być ułożone w odwrotnej chronologii, czyli powinny rozpoczynać się od aktualnego doświadczenia zawodowego. Bardzo ważne jest również aby nasze cv zawierało formalne zdjęcie. Musimy zdawać sobie sprawę z tego że niestosowne zdjęcia mogą być powodem wyrzucenia naszego cv do kosza nawet bez przeczytania jego zawartości. Ważną rolę w naszym cv odgrywa również dokładny opis doświadczenia zawodowego. Musimy bardzo sumiennie przyłożyć się do opisania wszystkich najważniejszych obowiązków, które wykonywaliśmy w naszych poprzednich pracach. Dzięki temu rekruterzy będą mogli zaznajomić się bardzo dokładnie z wszystkimi umiejętnościami kandydata.