cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Dzieło i zlecenie czy warto wspominać w swoim CV
Tak naprawdę nie ma żadnego większego znaczenia, czy byliśmy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, czy umowy na zlecenie lub dzieło, jest to nasze doświadczenie zawodowe i dlatego warto wspomnieć o nim w naszym cv. Pamiętajmy że forma umowy o pracę tak naprawdę nie ma żadnego większego wpływu na kwestię zdobywania doświadczenia zawodowego. W praktyce najczęściej bywa tak, że w swoim Curriculum Vitae wprowadzamy po prostu gdzie wcześniej pracowaliśmy nie podając żadnych informacji, czy nasza praca była realizowana w oparciu o umowę o pracę, czy też umowę o dzieło lub zlecenie. Musimy pamiętać również, aby posiadać wszystkie dokumenty, które potwierdzą naszą dotychczasową pracę ponieważ nowy pracodawca w każdym momencie może o nie poprosić.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Co to takiego cv funkcjonalne
CV funkcjonalne to nowoczesny model Curriculum Vitae, które skupia się przede wszystkim na umiejętnościach oraz kwalifikacjach zawodowych. Taki model pisania cv ma pokazywać przede wszystkim te rzeczy, które umiemy wykonywać najlepiej. CV funkcjonalne jest bardzo przydatne zwłaszcza wtedy, gdy posiadamy bardzo ogromny wachlarz umiejętności i stosunkowo niewiele doświadczenia zawodowego. Jest to idealna forma cv przede wszystkim dla absolwentów szkół wyższych, którzy ukończyli swoje nauczanie i nie posiadają jeszcze żadnego większego doświadczenia zawodowego. W naszym kreatorze cv będziesz mógł przygotować zarówno cv funkcjonalne jak i standardowe Curriculum Vitae.