cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Co to jest Europejskie CV
Dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej możemy podjąć pracę, praktyki zawodowe lub szkolić się w państwach wspólnoty Europejskiej. Jak łatwo się domyśleć znalezienie pracy za granicą ułatwi nam odpowiednio przygotowany europejski życiorys, który zaprojektowany jest według określonych standardów i kryteriów. Korzystając z naszych szablonów cv masz pewność, że twój życiorys będzie czytelny we wszystkich krajach UE. Pomysł wprowadzenia jednolitego wzoru cv w całej Unii Europejskiej narodził się dopiero w 2002 roku. Jego kontynuacją jest życiorys Europass, czyli jeden z dokumentów który poświadcza zarówno nasze kwalifikacje zawodowe, wykształcenie oraz posiadane umiejętności.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Cel zawodowy w CV
Jeżeli nie posiadasz długofalowej wizji swojej kariery zawodowej, to zawsze możesz skupić się na krótkoterminowym celu. Przykładem takiego celu może być np. rozwijanie swoich umiejętności personalnych na stanowisku, na które właśnie aplikujemy. Oczywiście jeżeli wiemy co chcielibyśmy robić za 10-20 lat i na jakim stanowisku siebie widzimy to również powinnyśmy napisać o tym w swoi CV. W zależności od stanowiska na które aplikujemy oraz możliwość rozwoju w danej pracy powinnyśmy przygotować kilka życiorysów z wypisaniem różnych celów zawodowych. Powinnyśmy zawsze przed wpisaniem do cv celu zawodowego oszacować, czy nasze aspiracje zawodowe tak naprawdę nie przekreślą naszych szans na dostanie pracy.