cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Kreatywne CV
W dzisiejszych czasach klasyczne cv oraz standardowy list motywacyjny już nie wystarcza. Z dnia na dzień przekonuje się o tym zjawisku coraz więcej młodych ludzi, którzy poszukują swojej pierwszej pracy. To właśnie młodzi ludzie podczas poszukiwania pracy wpadają na coraz to bardziej oryginalne pomysły mające na celu urozmaicenie swojego cv. Spróbowanie czegoś nowego i próba wyjścia poza schematy może okazać się nie lada wyzwaniem, a co najważniejsze może przynieść nam upragniony sukces. Sposób zdobywania pracy nie jest jednak najważniejszy liczy się również sam cel.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Dziwne hobby w CV
Według najnowszych statystyk aż 96% osób wpisuje w CV swoje zainteresowania pomimo tego, że w większości przypadkach rubryka ta wcale nie jest konieczna. Podczas rekrutacji możemy jednak być spytani o to co lubimy robić w swoim wolnym czasie i warto na te pytanie się odpowiednio przygotować ponieważ ciekawa odpowiedź może przybliżyć Nas do upragnionej pracy. Obok standardowych zainteresowań takich jak np. sport, film, muzyka coraz częściej spotykamy również dość osobliwe wpisy, które nie zawsze są mile widziane i wprowadzają naszego rekrutera w zakłopotanie.