cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Magiczne słowo w CV
Użycie pewnego magicznego słowo w swoim CV może poważnie zwiększyć naszą szanse na nowe zatrudnienie. Umiejętne zaakcentowanie niektórych wyrazów oraz sformułowań może mieć ogromny wpływ na to jak dane w naszym Curriculum Vitae zostaną odebrane. Przykładowo jeżeli aplikujemy na stanowisko w dziale HR w naszym CV powinnyśmy wyeksponować takie słowa jak choćby zatrudnienie, czy rekrutacja. Kolejnym ciekawym sposobem zwrócenia uwagi rekrutera na naszą osobę jest wypracowanie w swoim Curriculum Vitae osobistego akcentu dzięki któremu nasze szanse na zdobycie pracy wzrosną.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Poważne błędy w CV
Najczęstsze powody odrzucania naszego CV to: zbyt długie cv, niepoprawna gramatyka, błędy pisowni, za mało informacji w CV, zły styl, zbyt niskie lub zbyt wysokie kwalifikacje kandydata, zbyt dużo informacji osobistych oraz nacisk na osiągnięcia w sytuacji kiedy ogłoszenie o pracy koncentrowało się głównie na umiejętnościach potencjalnego kandydata. Według rekruterów bardzo częstym błędem jest również tworzenie CV czcionką, która bardzo utrudnia czytanie. Jak widać w napisaniu CV musimy uważać na wiele rzeczy i czasami lepiej skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego na tym polu niż samemu popełnić liczne błędy.