cv polska cv niemcy cv wielka brytania cv rosja cv francja
Skuteczny list motywacyjny
Jak napisać perfekcyjny list motywacyjny, który znacząco zwiększy nasze szanse na znalezienie nowej pracy ? Odpowiedź na te pytanie jest bardzo prosta - najlepiej napisać list motywacyjny bardzo krótko i konkretnie. Nasz list motywacyjny nie powinien przekraczać jednej strony. Oczywiście jeżeli chcemy stworzyć perfekcyjny list motywacyjny ta wiedza nam jednak nie wystarczy. Jeżeli chcemy stworzyć naprawdę doskonały dokument to musimy poświęcić mnóstwo czasu na jego przygotowanie. Najważniejsze jest upewnienie się, czy stanowisko na które chcemy aplikować tak naprawdę spełnia Nasze oczekiwania i oczywiście, czy posiadamy odpowiednie kwalifikacje, aby podjąć nową pracę.

Dane kontaktowe:


Wykształcenie:

Przykład:

Doświadczenie:

Przykład:

Umiejętności:

Języki obce:
Zalecane wymiary zdjęcia: szerokość 150 pikseli, wysokość 170 pikseli.

Kod SMS:

W celu otrzymania kodu wyślij SMS o treści AP.DKQ0 pod numer 74068 (4.92 PLN z VAT).


Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange); usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek (regulamin, reklamacje). Regulamin serwisu - link. Właścicielem serwisu jest MN MEDIA (kontakt).


Co musi zawierać list motywacyjny
Doskonały list motywacyjny po pierwsze musi być krótki, a po drugie w żadnym wypadku nie może powielać informacji zawartych w naszym CV. Jeżeli nasz list motywacyjny jest długi (przekracza jedną stronę) to niepotrzebnie ryzykujemy, że nasz dokument nie zostanie do końca przeczytany, a nawet zostanie wyrzucony do kosza na samym starcie. Najważniejsze jest, aby na samym początku listu motywacyjnego wyraźnie zaznaczyć na jakie stanowisko aplikujemy. Są to bardzo drobiazgowe uwagi, ale to właśnie one w dużej mierze decydują o tym czy uda nam się osiągnąć sukces, czy też nie.